NewsletterWitam !

Wspaniały Bóg Kocha Ciebie i Mnie. Alleluja!

Drzwi Naszego Kościoła otwarte są dla każdej osoby. Wierzę, że znajdziesz tutaj ludzi pragnących podobać się Bogu. Chętnie podzielimy się z Tobą tym, co zrobił dla nas Jezus Chrystus. Wierzę także, że będąc w społeczności Kościoła Zielonoświątkowego w Kluczborku poczujesz entuzjazm oraz pasję dla Jezusa na każdy dzień swojego życia.

Nabożeństwa niedzielne odbywają się o godz. 11:00


DAROWIZNĘ na wsparcie działalności Kościoła, można wpłacać na Nr Konta: 
90 8876 0009 0034 4351 2000 0001 Bank Spółdzielczy w Wołczynie, Oddział w Kluczborku 


Zachęcamy do śledzenia bieżących ogłoszeń


Pastor Artur Witek 

 

Jezus Chrystus przez śmierć i Zmartwychwstanie uratował życie Każdemu Człowiekowi na tej Ziemi a więc Tobie również ! Każdemu narodzonemu i temu, który jeszcze się nie narodził. Tak On to Zrobił !

Jeśli pragniesz aby Jezus Chrystus stał się Twoim Osobistym Zbawicielem, spróbuj pomodlić się z całego serca tą modlitwą:


Panie Jezu, przychodzę do Ciebie wiedząc, że jestem grzeszny. Potrzebuję twojej przebaczającej i uzdrawiającej miłości. Wierzę, że Ojciec w swojej wielkiej miłości posłał Ciebie, Jezu, abyś umarł na krzyżu i zmartwychwstał dla odkupienia moich grzechów. Wyrzekam się całego przywiązania do nich. Proszę Cię Panie Jezu, abyś w mocy Ducha Świętego wszedł do mojego życia jako mój osobisty Pan i Zbawiciel. Weź w posiadanie moje serce. Amen.

Werset dla Ciebie:
"Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził Go z martwych, Zbawiony będziesz." L. Rzym. 10/9
  Aktualności
 

 
46-200 Kluczbork, ul. Sybiraków 4
tel. 77 418 54 36, e-mail: info@kzkluczbork.pl

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS